Goście z USA, spotkanie imieninowe

30 września na naszym spotkaniu klubowym w hotelu Hilton by Hampton odbyło się zgodnie z wieloletnia tradycją klubową pierwsze spotkanie imieninowe  z planowanych pięciu w  kadencji  rotariańskiej 2024/2025. Imieniny obchodzili: Patrycja Wieczorek, Janusz Fronczyk, Julian Mahari, Bogdan Hornowski, Jacek Wożniak, Jacek Telenga, Sławek Krucikowski, Remigiusz Małecki.

W spotkaniu uczestniczyli też nasi goście z RC Santa Monica z Kalifornii – V-ce Prezydent klubu Karin Wallerstein  z mężem Michaelem.

Wszystkim obecnym na spotkaniu solenizantom Prezydent klubu złożył serdeczne życzenia i wręczył dyplomy „THE BEST WISHES AND THANKS”. Goście z USA których Mateo poznał cztery miesiące temu na sympozjum w Singapurze również zostali wyróżnieni dyplomem w podziękowaniu za dotychczasową współpracą i wkład finansowy w postaci 3000$ w nasz projekt  rotariański dotyczący windy dla szpitala w Drohobyczowie  na Ukrainie, otrzymali również pamiątkowy album o Lublinie, dokonano uroczystej wymiany proporczyków klubowych.

Serdecznie dziękuję Mateo Karczmarczukowi  za „opiekę” nad naszymi przyjaciółmi ze Stanów Zjednoczonych we wczorajszy  poniedziałek i  w dniu dzisiejszym, oraz Zbyszkowi Czmudzie za możliwość  zwiedzenia dzisiaj Kazimierza n/Wisłą przez naszych gości w drodze do Warszawy.

Wasz Prezydent

Sławomir Krucikowski