W zajezdni trolejbusowej MPK Lublin

W dniu 19 sierpnia o godz. 18.00 zebraliśmy się na naszym kolejnym wakacyjnym spotkaniu w zajezdni trolejbusowej MPK Lublin przy ul. Plewińskiego. Gospodarz spotkania - Paweł Szymczyk, Kierownik Zakładu Trolejbusowego, opowiedział nam podczas godzinnej prezentacji multimedialnej przy kawie i ciastkach miedzy innymi o pojazdach hybrydowych, autobusach wodorowych, stacji tankowania wodorem.

Następnie mieliśmy okazję zwiedzania zajezdni i możliwość obejrzenia nowych i historycznych pojazdów trolejbusowych m.in. Ziutka i Ogórka. Spotkanie zawdzięczamy naszemu kol. Wojtkowi Sobiesiakowi.

Na zakończenie spotkania przekazaliśmy Gospodarzowi dyplom, wyrażając serdeczne podziękowania za gościnę, oraz za wieloletnie budowanie silnych relacji w sprzyjaniu tworzenia pozytywnego środowiska pracy, a także za wprowadzanie w życie nowatorskich projektów ekologicznych mających na celu zmniejszanie śladu węglowego w środowisku.

Wasz Prezydent kadencji 2024/25

Sławek Krucikowski