Spotkanie klubowe 5 sierpnia 2024

W dniu  dzisiejszym odbyło się nasze kolejne spotkanie klubowe, co prawda nie w ogródku restauracyjnym ze względu na warunki pogodowe, ale w Sali restauracji PZMOT przy ul. Prusa 8.

Jak mówi klasyk „spotkanie przebiegło w miłej i swobodnej atmosferze”. Szczególnym akcentem zebrania było uroczyste wręczenie naszemu koledze Mateo Karczmarczukowi Diploma of recognition oraz repliki szabli szlacheckiej w podziękowaniu za jego zaangażowanie w rotariańską działalność na poziomie klubowym, dystryktalnym i międzynarodowym, która może być przykładem jak należy rozwijać ducha Rotary.

Uczciliśmy też minutą ciszy pamięć po naszym zmarłym Koledze Piotrku Dąbku, który odszedł na wieczną służbę 27 lipca br.

ROTARY Lublin Sp Piotr Dabek A

Na koniec spotkania Mateo przedstawił nam w skrócie aktualny stan w relacjach międzynarodowych nad jakimi aktualnie pracuje, informując jednocześnie, że na przełomie września/października możemy się spodziewać wizyty naszych przyjaciół ze Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Wasz Prezydent

Sławek Wójcikowski