Nasz nowy partner z USA - RC of Santa Monica (Ca)

ROTARY Lublin RC of Santa Monica A

Niezależnie od wakacji relacje międzynarodowe RC Lublin Centrum pulsują. Właśnie nawiązaliśmy realną współpracę z  bardzo interesującym nowym Klubem z USA. Chodzi o  Rotary Club of Santa Monica z Kalifornii (region Los Angeles) D-5280.  Jest to pokłosie naszego  (Mateo i Zbyszka Czmudy) pobytu  na dorocznej światowej  Konwencji Rotary International „Singapur 2024”. W wyniku mojej dość intensywnej korespondencji; wymiany  informacji o sobie  oraz doświadczeń -  RC of Santa Monica zdecydował się przyłączyć  się  do naszego projektu „Winda dobrej nadziei” na rzecz szpitala w Drohobyczu (Ukraina) i zasilił ten projekt brakującą sumą 3.000 USD.

Kontakt z tym Klubem jest wzajemnie obiecujący na przyszłość. Karin Wallerstein, którą poznaliśmy osobiście odwiedzi nasz Klub w Lublinie jesienią br.

PP, Przewodniczący Komitetu Współpracy Międzynarodowej

ROTARY Lublin RC of Santa Monica B

Santa Monica

ROTARY Lublin RC of Santa Monica C

ROTARY Lublin RC of Santa Monica D

Zebranie RC Santa Monica w hotelu Hilton. Lipiec 2024.

ROTARY Lublin RC of Santa Monica E

Singapur 2024. Karin Willerstein z Mateo i Zbyszkiem Czmudą