Z życia naszego "Peace Shelter" w Brzuchowicach

Jestem w stałym kontakcie z naszym rotariańskim Schroniskiem Pokoju (Peace Shelter) w Brzuchowicach. Właśnie przedwczoraj skończyły się święta Wielkanocy w obrządku wschodnim. Kierująca tym obiektem Siostra Weronika pięknie zadbała o to, aby nasi pensjonariusze, których ojcowie i mężowie walczą, a  w większości  oddali swe życie w tej okrutnej wojnie również doznali radości tych świąt i mieli namiastkę normalnego życia. W załączeniu kilka zdjęć z tych dni.

8 maj 2024 r.                                                                                                                               Prezydent RC Lublin-Centrum

ROTARY Lublin Brzuchowice A

ROTARY Lublin Brzuchowice B\ROTARY Lublin Brzuchowice C