Dworzec Metropolitarny

11 grudnia 2023 (poniedziałek) o godz. 18.00  członkowie RC Lublin Centrum spotkali się w nowo wybudowanym  autobusowym Dworcu Metropolitalnym  w Lublinie. Dworzec znajduje się obok Głównego Dworca PKP  w obrębie ulic: Młyńska, Gazowa i Dworcowa.

Mieliśmy szansę obejrzeć ten interesujący architektonicznie i funkcjonalnie  obiekt jako jedni z pierwszych  tuż przed oddaniem go do użytku. Gospodarzem wizyty był przedstawiciel Zarządu Transportu Miejskiego, (któremu ten obiekt został już przekazany przez generalnego wykonawcę) oraz nasz kolega klubowy Wojtek Sobiesiak.

Kolejne spotkanie będzie miało miejsce w 18.12.23 o 18:00 w Hampton by Hilton i będzie to uroczyste doroczne “spotkanie  opłatkowe”, na które zapraszamy także członków naszych rodzin.

Prezydent RC

ROTARY Lublin Dworzec Metropolitarny A