Walne Zgromadzenie RC Lublin-Centrum

19 czerwca 2023 r. w Hotelu Hampton by Hilton odbyło się Walne Zgromadzenie RC Lublin-Centrum, kończące roczną 2022/2023 kadencję Zarządu Klubu pod prezydenturą Łukasza Walczaka.

ROTARY LUBLIN Walne zgromadzenie A
Ze względu na nieobecność na zebraniu (z przyczyn losowych) ustępującego Prezydenta Klubu, zebranie poprowadził Albert Czajka, a sprawozdanie z rocznej działalności statutowej Klubu złożył skarbnik Grzegorz Wójcikowski. Podczas spotkania pożegnaliśmy także Elwirę Bastar Muniz z Meksyku, która przebywała w Lublinie u Patrycji i Jakuba Wieczorków w ramach długoterminowej, międzynarodowej wymiany młodzieży rotariańskiej.

Luz Elvira Bastar Muniz, lat 19. Przyjechała 24.09.2022 r .z Villahermosa w Meksyku. W Lublinie uczęszczała do Międzynarodowego Liceum Paderewski do klasy III. W Meksyku ma starszą siostrę i młodszego brata. Kocha motocykle i łyżwy. Marzy o tym, żeby zostać stewardesą.

ROTARY LUBLIN Walne zgromadzenie B

ROTARY LUBLIN Walne zgromadzenie C