U Janusza Milanowskiego w Wojciechowie

19 października br. w sobotnią Złotą Polską Jesień u naszego kolegi Janusza Milanowskiego w Wojciechowie odbyło się spotkanie klubowe w ramach realizacji projektu ARKA. Starym zwyczajem posadziliśmy na terenie posesji drzewo – dąb królewski. Fakt ten został odnotowany na piśmie, które podpisali wszyscy obecni członkowie klubu, a na dowód tego – list został zabutelkowany i zakopany pod posadzonym dębem.

Przy tradycyjnym ognisku, piekliśmy kiełbaski, były napoje i przekąski, które zorganizował Mistrz Ceremonii. Nasz Gospodarz Janusz Milanowski zapewnił stół i przekąski, które przygotowali jego podopieczni z Ukrainy. Atmosfera spotkania była równie piękna jak słoneczna pogoda, która towarzyszyła nam w trakcie całego spotkania.

Dziękuję wszystkim za udział w tym spotkaniu, a w szczególności tym osobom, które przyczyniły się do jego organizacji. Jednocześnie przypominam o naszym poniedziałkowym spotkaniu klubowym w hotelu Hilton by Hampton o zwykłej porze.

Wasz Prezydent

Sławek Krócikowski

Przewijanie do góry